Jul 13, 2015

Posted by in İngiltere | 0 Comments

London School of Commerce

London School of Commerce

London School of Commerce, Londra’nın tam merkezinde bulunan özel bir kolej olan London School of Commerce İngiltere’nin saygın devlet üniversitelerinden Cardiff Metropolitan University ve Anglia Ruskin University ile özel anlaşma yaparak bu üniversitelerin mastır programlarını Londra kampüsünde sunmaktadır. Özellikle İşletme alanında iş yaşamına dönük mastır programları sunan kolej adı geçen üniversitelerin diplomalarını vermektedir. Her iki üniversitenin diploması YÖK onaylıdır. London School of Commerce öğrencileri çok ekonomik ücretlerle mastır programlarına katılabilir. Yıllık ücretler 3,950 Sterlin’den başlar. Ayrıca, ekonomik konaklama olanakları sunar ve en önemlisi öğrenciler part-time çalışarak yaşam maliyetlerini karşılarlar.

London School of Commerce Yüksek Lisans programları;

MBA International

MBA in Finance

MBA in International Business

MBA in Marketing

MSc International Tourism Management

MSc International Hospitality Management

MSc Information Technology

London School of Commerce ayrıca iki alanda lisans tamamlama programı sunmaktadır. 2 yıllık mezunlar için İşletme ve Bilgisayar bilimleri alanlarında lisans tamamlama programları yapabilirler.

London Shool of Commerce ve Bucks New University kabul kriterleri;

Başvuru formu, pasaport, IELTS 6.0, Transcript; 2.2 ve üzeri, Diploma, Referans mektubu ve CV.

Bucks New University programlarında her yıl Eylül ve Ocak aylarından başlanırken. LSC programlarına her iki ayda bir başlamak mümkündür.

Detaylı bilgi için Tıklayınız!

468 ad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>