Jul 13, 2015

Posted by in İngiltere | 0 Comments

American Intercontinental Üniversitesi

American Intercontinental Üniversitesi, 1972 yılında kurulmuş olan American Intercontinental Üniversitesi – London, kariyere yönelik kaliteli eğitimler veren, Londra’nın en güzel noktalarından birinde yer almakta olan bir okuldur. Üniversite de sunulmakta olan programlar; Business (İşletme), Fashion Design (Moda Tasarımı), Fashion Marketing (Moda Pazarlama), Interior Design (İç Mimari), Media Production and Visual Communication (Medya ve Görsel Tasarım)  MBA in International Business (İşletme Yüksek Lisansı). Tüm programlar sektörlerinde uzmanlaşmış başarılı profesyoneller ve akademisyenler tarafından yürütülmektedir.

Küçük sınıfları ile öğrencileri ile özel olarak ilgilenme şansına sahip olan okul; 80 farklı ülkeden gelen yabancı öğrencileri ile de çok kültürlü bir ortam sağlamaktadır.  Londra’nın en önemli firmalarında staj olanakları sağlayan okul Southern Association of Colleges and Schools in the USA akreditasyonu ile öğrencilerine, İngiltere’nin yanı sıra (London South Bank University in the UK), Amerika Birleşik Devletlerinde de tanınmakta olan bir diploma ile mezun olma imkânı sağlamaktadır.

AIU – London, öğrencilerinden çok çalışmalarını ve zorlukları göğüslemeyi zorunlu kılar. Bunu yaptıkları takdirde, tüm kariyerleri boyunca başarılı olacakları ve gücünden emin olacakları bir eğitime sahip olarak mezun olmaktadırlar. AIU – London yılda 4 kez öğrenci kabul etmektedir: Nisan, Temmuz, Ekim ve Ocak. Böylece öğrencilerine yıl boyunca kendilerine uygun bir zamanda başlayabilme imkânı sunmaktadır.

 

AIU’nun verdiği bazı lisans ve yüksek lisans programları;

Bachelor of Business Administration in International Business (BBAIB)

Master of Business Administration in International Business (MBAIB)

Bachelor of Fine Arts in Fashion Marketing (BFA)

Bachelor of Fine Arts in Fashion Design with Marketing (BFA)

Bachelor of Fine Arts in Fashion Design (BFA)

Associate of Arts in Interior Design (AAID)

Bachelor of Fine Arts in Interior Design (BFA)

Associate of Arts in Media Production (AAMP)

Bachelor of Fine Arts in Media Production (BFA)

Associate of Arts in Visual Communication (AAVC)

Bachelor of Fine Arts in Visual Communication (BFA)

Detaylı bilgi için Tıklayınız!

468 ad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>